Spora część z nas każdego dnia marzy o niczym nieskrępowanym wypoczynku na łonie natury, np. na własnej działce rekreacyjnej zlokalizowanej w pobliżu lasu lub nad jeziorem. Chętnie wykonamy dla Państwa funkcjonalne domy energooszczędne letniskowe w oparciu o gotowy projekt lub o Państwa indywidualne wytyczne, w których wypoczynek ten będzie możliwy w jeszcze bardziej komfortowych warunkach!

Projektowane przez nas rozwiązania są przede wszystkim przyjazne dla środowiska trwałe oraz niedrogie w użytkowaniu. Otwartość dyfuzyjna, duże ciepło właściwe płyt z włókna drzewnego, stabilność wymiarów czy też materiały produkowane tylko i wyłącznie z surowców odnawialnych to właśnie to, co cechuje nasze konstrukcje. Wielką zaletą tych rozwiązań jest ochrona przed ciepłem latem i chłodem w zimie, dobra ochrona przeciwpożarowa, a także świetna izolacja akustyczna, której niejednokrotnie brakuje rozwiązaniom konkurencyjnych firm.

Postaw swój własny energooszczędny domek letniskowy z drewna!

Energooszczędne budynki z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rachunki za prąd rosną w szybkim tempie i nie należy spodziewać się w najbliższym czasie jakichkolwiek zmian w tej kwestii. Drewniany dom energooszczędny poza miastem umożliwia wypoczynek w komfortowych warunkach za naprawdę niewiele. Koszt jego utrzymania może być bowiem nawet o połowę niższy w porównaniu do budynku murowanego. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy że Państwa nowy, letniskowy dom energooszczędny okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!