Niskie rachunki to coś, o czym z pewnością marzy wiele osób. Inwestując w nowoczesne domy energooszczędne całoroczne, które oferujemy naszym klientom, mogą Państwo nareszcie spełnić to marzenie i oszczędzić – w perspektywie długoterminowej – mnóstwo pieniędzy na eksploatacji budynku. Nieruchomości tego typu powoli stają się standardem, a patrząc na najnowsze wymogi WT 2021, w nowych budynkach będziemy obserwować jeszcze większy nacisk na minimalizowanie zużycia energii pierwotnej.

Zalety naszych drewnianych domów energooszczędnych

Ogromną zaletą tego rodzaju obiektów całorocznych są przede wszystkim zdecydowanie mniejsze straty energii ze względu na zastosowanie zaawansowanego technologicznie systemu budowlanego STEICO. Z roku na rok ceny prądu drastycznie rosną, warto więc już dziś zainwestować w postawienie budynku o niższym zapotrzebowaniu na energię pierwotną.

Warto również zwrócić uwagę na wysoki komfort mieszkaniowy, jaki oferują energooszczędne obiekty mieszkalne. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych materiałów budowlanych wolnych od szkodliwych dodatków możliwe jest bowiem stworzenie zdrowego klimatu wewnątrz budynku, co z pewnością docenią zwłaszcza osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. W oferowanych przez nas nieruchomościach całorocznych implementujemy ponadto wydajne energetycznie instalacje, np. oparte na promiennikach podczerwieni, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Atutem naszych domów energooszczędnych jest ponadto ich niezwykła trwałość i odporność nie tylko wpływy atmosferyczne, lecz również na uszkodzenia mechaniczne, co oczywiście przekłada się na niskie koszty konserwacji.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt drewnianego domu całorocznego i zapewnimy kompetentne doradztwo!